Norma Expert

norma expert

Norma Expert

Norma Expert to najnowszy program do kosztorysowania, jaki został wydany przez firmę Athenasoft.

Powszechnie uważany za najbardziej zaawansowany od razu zaskakuje użytkownika nowym interfacem, czyli sposobem poruszania się po programie. Zgodnie z trendami w Normie Expert wszystkie opcje i narzędzia są wyświetlane w systemie wstążki, która ułatwia dostęp do najistotniejszych funkcji. Poruszanie się po programie jest teraz bardziej intuicyjne oraz wygodniejsze również dzięki systemowi zakładek i paneli, zamiast znanych z wcześniejszych wersji okienek.

Co Norma Expert oferuje poza tym? Między innymi wersję sieciową dla dużych zespołów pracujących wspólnie nad projektami opartą o technologię Microsoft SQL Server, a ponadto graficzne wyświetlanie danych kosztorysu, przydatne do wszelkiego rodzaju raportów czy prezentacji.

Poza tym ten program do kosztorysowania zawiera wszystkie funkcje które znamy i lubimy z Normy PRO – współpraca z różnymi bazami cen, opcje porównywania kosztorysu z katalogiem czy innym kosztorysem, gotowe szablony wydruków… Norma Expert jako program stosunkowo nowy wciąż jeszcze nie zdobył popularności swojej starszej siostry, ale czas gra na jego korzyść – nowe funkcje i łatwość obsługi sprawiają, że jest on skazany na sukces.