Norma PRO – wygodny program do kosztorysowania

Od 10 lat program Norma Pro służy kosztorysantom w całej Polsce. W tym czasie zostało najpowszechniej używanym programem do kosztorysowania w polskich firmach. Co sprawiło, że produkt firmy Athenasoft zyskał taką popularność?

Odpowiedz jest prosta – ten program w 100 procentach wyczerpuje potrzeby osoby chcącej przygotować zarówno kosztorys uproszczony, jak i szczegółowy, zawierający detale dotyczące nakładów robocizny, materiałów i sprzętu. Od razu widać, że w pracy nad Normą brali udział ludzie będący związani bezpośrednio z branżą, znający dobrze potrzeby osób przygotowujących nawet najbardziej skomplikowane wyceny.

Mnogość możliwości programu może w pierwszej chwili przytłaczać. Ktoś kto stawia pierwsze kroki w programie, może mieć problem z odnalezieniem właściwych opcji. Wybierając dostawcę Normy dla przedsiębiorstwa zwróćcie uwagę, czy może on też przeszkolić pracowników Waszej firmy. Szukajcie takich firm, które oferują serwis i pomoc posprzedażowe. Grzechem będzie wydanie kilkutysięcy złotych na narzędzie, które nie będzie wykorzystywane nawet w 50 procentach.

Tak to już już jest. Im większe możliwości oprogramowania, im bardziej ono specjalistyczne, tym trudniej zacząć na nim pracę. Pamiętajcie o tym i nie lekceważcie tego.

Dodaj komentarz