Noworoczne postanowienie

Minęło sporo czasu od naszego ostatniego wpisu, a to dlatego, że całkiem sporo się dzieje i nasz czas pochłaniają inne projekty, a także wirusy wszechpanujące w tą jesienno-zimową aurę.

Nadszedł koniec roku, a wraz z nim czas na dokonanie podsumowań. Dla większości firm i przedsiębiorstw to czas, w którym rozlicza się postawione na początku roku cele i zestawia z wypracowanymi rezultatami. Również czwartym kwartale prowadzi się rozliczenia inwestycji i planów. To czas na zbadanie efektywności, wydajności i skuteczności.

Na szczęście, po dokonaniu wszystkich obrachunków, to też czas na złapanie większego oddechu, wyhamowanie. Często właśnie po okresie grudniowym nastaje pewien rodzaj spowolnienia, który pozwala nam np. na skorzystanie z dostępnych na rynku ofert doszkalających, by w pełni ruszyć na rynek wraz z nadejściem wiosny.

 

Śledząc ofertę rynkową możemy polecić szkolenia ukierunkowane w branży kosztorysowej. Szkolenia z kosztorysowania oferuje wiele punktów szkoleniowych, a w okresie właśnie zimowym możemy liczyć na spore rabaty. Kursy kosztorysowania dostępne są na różnych stopniach zaawansowania i dostępne w całym kraju. Są również firmy gotowe przeprowadzić szkolenie w siedzibie firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na rynku.