Programy kosztorysowe

Programy kosztorysowe Norma to porządne oprogramowanie do tworzenia kosztorysów. Kosztorysy to wyceny robót budowlanych i remontowych. Sporządza się je w branży budowlanej na podstawie katalogów KNR. Programy do kosztorysowania programy do kosztorysowania ułatwiają tworzenie kosztorysów. Wycena zrobiona przy pomocy programu Norma jest zgodna z aktualnymi przepisami dotyczącymi kosztorysowania.

Kosztorysowanie w programie Norma Pro jest wygodne i szybkie dzięki dostępnym katalogom nakładów rzeczowych dodawanie pozycji jest nieskomplikowane. Konkretną robotę można łatwo wyszukać na liście wszystkich dostępnych prac przy pomocy zaawansowanej wyszukiwarki. Dodatkowo do programu Norma można zaimportować cenniki nakładów rzeczowych RMS po to by dodane prace szybko wycenić, bez potrzeby ręcznego wprowadzania cen.

Jak widać program Norma Pro to duże ułatwienie dla kosztorysantów sporządzających kosztorysy inwestorskie i ofertowe. Z programem Norma można stworzyć różnego rodzaju kosztorysy w zależności od potrzeb jakie ma kosztorysant. Kosztorysy inwestorskie są zazwyczaj w kalkulacji uproszczonej, a ofertowe w kalkulacji szczegółowej. Program Norma radzi sobie z nimi i z ich tworzeniem wyśmienicie.

Norma Pro program do kosztorysowania jest niezastąpionym narzedziem w każdej firmie. Niezależnie od tego czy potrzebujesz przedmiaru czy kosztorysu w różnych kalkulacjach Norma pozwoli na szybkie przygotowanie dokumentu. Dzięki zaawansowanym opcjom program umożliwia dokonywanie jeszcze bardziej skomplikowanych operacji takich jak import przedmiaru czy stworzenie kosztorysu w kalkulacji fidic.