Programy kosztorysowe Norma

Dziś kosztorysanci pracują na wyspecjalizowanych programach kosztorysowych, takich jak Norma, Zuzia czy Seko Prix. Który jest najlepszy  – trudno ocenić, każdy ma własne preferencje, jednak bez wątpienia jednymi z najpopularniejszych programów do kosztorysowania są te z rodziny Norma. Najciekawsze programy kosztorysowe w super cenach!

Ich producentem jest spółka Athenasoft, która zresztą oferuje kilka innych przydatnych narzędzi w pracy kosztorysanta (żeby na razie tylko wspomnieć o programie Miara PRO). Czemu piszę o rodzinie programów? Dlatego, że Normę można kupić w trzech wersjach, różniących się zaawansowaniem funkcji, ale też np interfacem.

I tak, najprostszy program to Norma Standard, potem chyba najpopularniejsza wśród kosztorysantów i jednocześnie bardziej zaawansowana Norma PRO i w końcu najbardziej współczesna Norma Expert, w której zmieniony został sposób obsługi programu, teraz zbliżony do rozwiązań Microsoftu znanych z pakietu MS Office 2007.

Trzeba zaznaczyć, że wszystkie trzy wersje są programami w pełni funkcjonalnymi i pozwalającymi stworzyć kosztorys tak uproszczony, jak i szczegółowy.

Dodaj komentarz